Svet-Stranek.cz
Osobní stránka

Tipy a triky:Osobní stránka na adrese: vietcong-play.svet-stranek.cz

Tipy a triky

1. 
Hned na začátku, tedy v táboře Nui Pek, jděte tam, kde budete mít - později, až si promluvíte s Rossenfieldem - svůj osobní bunkr. Několikrát se pokuste otevřít dveře dokud neuslyšíte, jak k vám někdo zevnitř promlouvá (asi Douglesův duch :)) ). Za chvíli se vám objeví v ruce granátomet a začne za vámi chodit zoombie. Navíc se můžete projet v džípu po Nui Peku. 
 
2.
V misi Velký bahenní úklid počkejte na kapitána Rosenfielda a jděte s ním a se zajatci k vrtulníku. Před přistáním Uhčka k němu dojděte a stiskněte
[ENTER] (říct mu pravdu). Uteče do minového pole :)).
 
3.
Prohledávejte mrtvé protivníky, někdy u nich najdete fotky nebo různé dokumenty.
 
4.
Určitě jste si všimli, že v misi Outpost (Pevnůstka) namáte ženistu a tak asi každého napadlo vzít si AK-47. Jenže na téhle misi nemá ani jeden komunista Kalacha, takže tímhle si moc nepomůžete.
 
5.
Prohlédněte si intro v briefingu před 2.misí (Tři kaňony) a jakmile se objevíte ve svém bunkru, jděte na střelnici. Zde vemte jakoukoli zbraň a postřílejte všechny lahve, které tu jsou. Ale opravdu VŠECHNY ! Tzn. ty, co jsou vystavené jako terče a jednu láhev najete pod stolem, na kterém se vám objevují nové zbraně. Střelte do ní a v tu chvílI začne hrát ne zrovna příjemná hudba a na sřelnici se objeví Bronson :))!
 
6.
Štvou vás Vietkongoví snipeři ? Můžete se k nim dostat. Prostě se plazte, ale nemůžete zpomalit nebo zastavit, jinak vás zaměří !!! A taktéž nemúže být nablízku někdo s Automatem, jinak vás oddělá. Totéž platí protí kulometným hnízdům. I sniper i kulometčík budou střílet asi metr před vás. 
 
7.
Můžete ošetřovat svoje spoluhráče. Stačí, když si vezmete obvaz a přistoupíte k nějakému zraněnému Američanovi, zmáčknete levé tlačítko a potom jeho rány zmizí. Bohužel už nebudete mít žádný obvaz pro sebe, proto je lepší když si počkáte na doktora.
 
8.
Dejte si výcvik č. 4, kde budete hrát přestřelku s voskovými kulkami. Nechte se naschvál zastřelit a jak budete mít pracky nahoře, tak si lehněte a plazte se. Zajímavé, nemusí ani hýbat rukama :)).
 
9.
V tunelech si zapněte baterku - [L]. Také používejte chemické trubky pro orientaci v místach, které jste už navštívili.