Svet-Stranek.cz
Osobní stránka

Vietcong nejde spustit ve Windows Vista a Windows 7:Osobní stránka na adrese: vietcong-play.svet-stranek.cz

Vietcong nejde spustit ve Windows Vista a Windows 7

Vietcong nejde spustit ve Windows Vista a Windows 7

Každý ví, jak je Vietcong stará hra, proto se můžou u nových operačních systémů, jako jsou Windows Vista a Windows 7 objevit problémy. Pozor, většinou ale není problém se hrou, ale s operačním systémem. Problém je se spuštěním hry. Po spuštění se hra během několika sekund sama vypne a vrátíte se na plochu Windows. Tento problém nenastane, pokud máte operační systém v pořádku. Velkou roli hraje grafická a zvuková karta. Problém není v DirectX 10!

  • Ujistěte se, že máte nainstalované nejnovější ovladače pro grafickou a zvukovou kartu. Často se objevuje tato chyba s problémem zvukové karty zvláště u karet Raltek, proto je nutné si stáhnout nejnovější ovladač pro vaši zvukovou kartu a v ní nastavit, kvalitu zvuku stereo.
  • Pokud by i nadále nastaly komplikace, že by Vietcong nešel spustit, je problém v kompatibilitě. V adresáři C:/program files/Vietcong/ najděte aplikaci vietcong.exe. Klikněte na ní pravím tlačítkem myši a vyberte Vlastnosti. Otevřou se vám podrobnosti o hře, vy vyberete záložku Kompatibilita. A nakonec Odfajfkujete Tento program spustit v režimu kompatibility pro: Windows XP (Service Pack 2).