Svet-Stranek.cz
Osobní stránka

Hlavní postavy:Osobní stránka na adrese: vietcong-play.svet-stranek.cz

Hlavní postavy

 
Takže toto jste vy za tohoto chlapa hrajete celou dobu Vietcongu 1.Je to voják Special Forces které operují ve Vietnamu. Po 3 týdnech ve Vietnamu strávených učením nových rekrutů jste převelený dotábora Nui Pek kde máte nahradit zabitého důstojníka . Je vám přidělený Tým A-253 který má 6 členů.
 
SFC Le Duy Nhut
 
  
 
Toto je snad najdůležitejší člen vašeho týmu.Je to stopař bez něho by jste bloudili Vietnamskou džunglí. Je to vietnamec,kterému se nelíbil komunistický režim ve Vietnamu ( „já nelíbil komouši, oni velká svině“) takže se přidal k americkémuprogramu LLDB. Protože je to domorodec tak je  vycvičený na boj v džunglidokáže vás upozornit na vojáky Vietcongu a na jejich pasti. Bude vás provázet ve většině misí. Používá Remington 870.
 
SSGT Joe Crocker
 
 
 
Tak tento je doktor vás dokáže vyléčit a jinak je celkem fajn a má v pohodě kecy. Používá M1 anebo někdy M16.
 
SFC Thomas Bronson
 
 
 
Tak tento chlap je chodící muničák a expert na výbušniny.  Když vám dojde munice není problém si od něho vzít nějakou munici,krom zbraní Vietcongu takovou munici nemá. Používá M1 a někdy M16.
 
SFC PJ Defort
 
 
 
Je to radista přes něho komunikujete s velitelstvím a jak je to možné tak může zavolat nějakou vzdušnou podporu stačí muzadat souřadnice na mapě. Je dost nízký takže se snadno schová :)) . Nosí s sebou Thomson.
 
SFC Cj Hornster
 
 
 
Tak toto je chodící mašina na smrt je to kulometčík a nikdy nemá dost akce (Defort: „seš krvežíznivej jak nejakej úchylnej upír s M60 :)) “) Nosí  s sebou vždy M60.
 
Capitan Rosenfield
 
 
 
Toto není člen vašeho týmu je to velitel Nui Peku který vás posílá na mise občas se ukáže i v nějaké misi. Jinak je to dobrý velitel na formality si nepotrpí  a je to veterán z 2. svetové války.